Kontakt

Glasbena šola Radovljica
Linhartov trg 1
4240 Radovljica

E-naslov: info@gs-radovljica.si
Telefon +386 (4) 537 28 00
GSM: +386 41 534 643

Račun pri UJP
01302-603 071 24 50

Davčna št. 28776950
Matična št. 50873500

Uradne ure tajništva šole
Vsak dan od 9.00 do 10.30 ure ter od 11.00 do 13.00 ure

Stopite v stik

Soglašam, da posredovane osebne podatke hranite in uporabite, da me prek e-naslova ali telefona občasno obveščate o:

Vaše podatke bomo uporabljali izključno za namen, za katerega smo pridobili vašo privolitev. Vaše osebne podatke bomo uporabljali zaupno in jih ne bomo posredovali tretjim osebam. Vašo zasebnost obravnavamo v skladu z določili GDPR in Zakonom o varstvu osebnih podatkov.

Zaposleni

Klavir
Tamara Krajnc Stepišnik

Harmonika
Gašper Primožič

Godala, brenkala
Urška Praprotnik Zupan

Pihala, trobila, tolkala
Dejan Rihtarič

Nauk o glasbi, petje in ples
Uroš Atanasovski

Irena Kolar, klavir, korepeticije, komorna igra
irena.kolar.mail@gmail.com

Martina Okoliš, klavir, orgle, komorna igra
martina.okolis@gmail.com

Marko Stajnko, klavir, korepeticije, komorna igra
marko.stajnko@gmail.com

Tamara Krajnc Stepišnik, klavir, orgle, komorna igra, korepeticije
tk.ajsa@gmail.com

Lucija Verdnik, klavir, korepeticije, komorna igra
vlucija@hotmail.com

Marija Peternel, klavir, komorna igra
marija.peternel@gs-radovljica.si

Tomaž Cilenšek, harmonika, komorna igra, modul Avsenikova glasba
tomaz_cilensek@t-2.net

Mitja Jeršič, harmonika, komorna igra
m.jerssich@gmail.com

Gašper Primožič, harmonika, harmonikarska orkestra
primozic.gasper@gmail.com

Žan Legat, harmonika, komorna igra
pomocnik@gs-radovljica.si

Tomaž Pinter, violina, viola,godalni trio LinhArt
tomaz.pinter1@guest.arnes.si

Vanja Stare Vinkovič, violina, godalni ansambel
vanja.stare-vinkovic@gs.radovljica.si

Urška Praprotnik Zupan, violina, viola, citre, komorna igra
upzupan@gmail.com

Marija Štular, violina
simec.marija@gmail.com

Peter Avšič, violončelo, godalni orkester
peter.avsic@gmail.com

Mateja Blaznik, kitara, komorna igra
mateja.blaznik@gmail.com

Zoran Kaličanin, kitara, kitarski ansambel, GP, komorna igra
zozo.kalicanin@gmail.com

Ravi Shrestha, kitara, komorna igra
ravi.shrestha@gs-radovljica.si

Urška Praprotnik Zupan, citre
upzupan@gmail.com

Dejan Rihtarič, kljunasta flavta, fagot, otroški pevski zbor, komorna igra
dejan.rihtaric@gmail.com

Ana Resnik, kljunasta flavta, komorna igra
anciresnik@yahoo.com

Klemen Ramovš, kljunasta flavta, komorna igra
klemen@k-ramovs.si

Maja Gogala Dvoršak, flavta, komorna igra
maja.gd@gs-radovljica.si

Eva Dolžan, flavta, komorna igra
eva.zupan@gs-radovljica.si

Manca Bratkič, oboa
manca.oberstar@gmail.com

Liza Hawlina, flavta
liza.hawlin@kgbl.si

Gregor Vindiš, klarinet, saksofon, komorna igra, modul Avsenikova glasba
gregor.vindis@gs-radovljica.si

Rok Felicjan, klarinet, saksofon, kljunasta flavta, komorna glasba
felicjan@gmail.com

Davor Loštrek, saksofon, kljunasta flavta
lostreksax@gmail.com

Andreja Puhar, kljunasta flavta
andreja.puhar8@gmail.com

Benjamin Prešern, trobenta, pozavna, evfonij
bpresern@gmail.com

Marko Možina, trobenta, komorna igra
info@gs-radovljica.si

Luka Ipavec, trobenta
ipuc.trp@gmail.com

Alen Ojcinger, trobenta, evfonij, komorna igra
alenojcinger@gmail.com

Martin Janežič, tolkala
martin.janezic@t-2.net

Uroš Atanasovski, nauk o glasbi, solfeggio
uros.atanasovski@gs-radovljica.si

Karin Vidmar, nauk o glasbi, solfeggio
karin.vidmar@gs-radovljica.si

Mojca Bedenik, petje, komorna igra
bedenik.mojca@gmail.com

Zoran Kaličanin, glasbena pripravnica in predšolska glasbena vzgoja
zozo.kalicanin@gmail.com

Katarina Škrjanc, plesna pripravnica, balet
katarina.skrjanc1@gmail.com

Urška Odar, glasbena pripravnica, predšolska glasbena vzgoja
urska.odar@gmail.com

Jacinta Žmitek, računovodkinja
racunovodstvo@gs-radovljica.si

Karmen Schindler Bernard, pisarniška referentka
info@gs-radovljica.si

Marjetka Kocijančič, knjižničarka
knjiznica@gs-radovljica.si

Damjana Tavčar, čistilka

Ervin Bec, hišnik

Vodstvo šole
Ravnatelj

Marko Možina
info@gs-radovljica.si

Pomočnik ravnatelja

Žan Legat
pomocnik@gs-radovljica.si