Mina Resman, flavta, 3. r. – M. Mower: Tam zunaj (učiteljica Eva Dolžan)

Patrik Lakner, harmonika, 3. r. – A. M. Saira: Juna (učitelj Gašper Primožič)

Rebeka Zupan Zagorc, klavir, 3. r. – H. Mancini: Pink panter (učitelj Marko Stajnko)

Rebeka Zupan Zagorc, klavir, 3. r. – M. Stajnko: Black keys (učitelj Marko Stajnko)

Gaja Peternel, klavir, 5. r. – C. Debussy – Mali črnec (učitelj Marko Stajnko)

Vita Žnidar, 3. r. – I. Šček: Sinička (učiteljica Eva Dolžan)

Aleksandra Asher, klavir, 3. r. – M. Tomc: Cigančki plešejo (učiteljica Martina Okoliš)

Andraž Novinc, harmonika, 3. r. – P. Frosini: Bel viso (učitelj Tomaž Cilenšek)

Andraž Novinc, harmonika, 3. r. – I. J. Pleyel: Menuet (učitelj Tomaž Cilenšek)

Elis Koblar Sales, flavta, 3. r. – B. Pucihar: Zmaj (učiteljica Eva Dolžan)

Kristina Kralj, violončelo, 5. r. – F. Mendelssohn Bartholdy: Pesem brez besed (učitelj Peter Avšič, pri klavirju Tina Gašperšič Kralj)

Ema Vukašević, violina, 3. r. – E. Mollenhauer: Fantasia (The boy Paganini) (učiteljica Vanja Stare Vinkovič, pri klavirju: Tereza Kourilova)

Filip Blumauer Praprotnik, violina, 1. r. – Waggon wheels: On the wing (učiteljica Vanja Stare Vinkovič, pri klavirju Mateja Praprotnik)

Manca Sokič, klavir, 1. r. – J. Haydn – Andante, I. Pucihar – Metkin boogie woogie (učitelj Marko Stajnko)

Tevž Arnol, klavir, 1. r. – H. Zimmer: Pirati (učiteljica Tamara Krajnc Stepišnik)

Zala Arnol, klavir, 3. r. – J. S. Bach: Menuet d-mol (učiteljica Tamara Krajnc Stepišnik)

Judita Kikelj, klavir, 1. r. – L. van Beethoven: Oda radosti , Angleška, prir. J. Pucihar: Gospod z brado (učiteljica Tamara Krajnc Stepišnik)

Manca Kunčič, violina, 3. r. – Barcarolle (učitelj Tomaž Pinter, pri klavirju Lucija Verdnik)

Jan Štros, harmonika, harmonika, 5. r. – J. A. Benda: Sonatina (učitelj Tomaž Cilenšek)

Ana Glavač, harmonika, 4. r. – A. Fakin: Allegro (učitelj Tomaž Cilenšek)

Ana Glavač, harmonika, 4. r. – I. J. Pleyel: Menuett (učitelj Tomaž Cilenšek)

Janez Cerkovnik, harmonika, 8. r. – E. Sebastian: Aria (učitelj Tomaž Cilenšek)

Katarina Lara Ograjenšek Crawley, violina – Suzuki: Allegro (učiteljica Vanja Stare Vinkovič)

Zala Soklič, violina, 3. r. – Mokry: Concertino (učiteljica Vanja Stare Vinkovič, pri klavirju Tamara Krajnc Stepišnik/Manca Soklič)

Urban Sodja, harmonika, 6. r. – W. Bernau: Preludij (učitelj Tomaž Cilenšek)

Andraž Arnšek, harmonika, 2. r. – Slovenska narodna: Šmentana muha (učitelj Tomaž Cilenšek)

Andraž Arnšek, harmonika, 2. r. – Slovenska narodna: Zaplula je barčica (učitelj Tomaž Cilenšek)

Andraž Arnšek, harmonika, 2. r. – Slovenska narodna: Izidor ovčice pasel (učitelj Tomaž Cilenšek)

Ema Blumauer Praprotnik, 3. r. – C. A. Loeschhorn: Etuda v d-molu (učiteljica Martina Okoliš)

Neca Cenček, violina, 1. r. – J. Bitenc: Račka Plavačka (učiteljica Urška Praprotnik Zupan)

Neca Cenček, violina, 1. r. – V. Repše: Uganka (učiteljica Urška Praprotnik Zupan)